Здати житло
квартира подобово Кривий Ріг пр-т Миру 33
м.Кривий Ріг, пр-т Миру 33 1-кімн. квартира , 3 гостей 207 за добу
квартира подобово Кривий Ріг Харитонова 12
м.Кривий Ріг, Харитонова 12 2-кімн. квартира , 4 гостей 402.5 за добу
квартира подобово Кривий Ріг Мелешкіна 37а / 3
м.Кривий Ріг, Мелешкіна 37а / 3 2-кімн. квартира , 6 гостей 300 за добу
квартира подобово Кривий Ріг вул. Курчатова 9
м.Кривий Ріг, вул. Курчатова 9 3-кімн. квартира , 6 гостей 345 за добу
м.Кривий Ріг, Сільськогосподарська 1-кімн. дiм , 3 гостей 345 за добу
квартира подобово Кривий Ріг вул. Мелешкіна 22
м.Кривий Ріг, вул. Мелешкіна 22 1-кімн. квартира , 3 гостей 402.5 за добу
квартира подобово Кривий Ріг вул. Якіра, 26
м.Кривий Ріг, вул. Якіра, 26 1-кімн. квартира , 3 гостей 402.5 за добу
м.Кривий Ріг, вул. Гданцівському 6 1-кімн. квартира , 2 гостей 345 за добу
квартира подобово Кривий Ріг пр.Металлургов, 31
м.Кривий Ріг, пр.Металлургов, 31 1-кімн. квартира , 3 гостей 414 за добу
дiм подобово Кривий Ріг 10-річчя Жовтня, 4
м.Кривий Ріг, 10-річчя Жовтня, 4 3-кімн. дiм , 6 гостей 460 за добу
дiм подобово Кривий Ріг 10-річчя Жовтня, 4
м.Кривий Ріг, 10-річчя Жовтня, 4 2-кімн. дiм , 4 гостей 517.5 за добу
Зачекайте, іде завантаження оголошень

Нічого не підійшло?

Заповніть заявку на пошук, а ми відправимо її всім власникам нерухомості у місті.

Всі заявки

Квартири подобово Кривий Ріг

Діловим людям часто доводиться їздити по країні, а іноді і за її межами. І один з важливих питань, яке стоїть перед ними, це проживання в гідних умовах і за доступними цінами. Добре, якщо в незнайомому місті є друзі або родичі, у яких можна пожити. А що робити тим, у кого їх немає або незручно турбувати? Перша думка - це готель. Якщо ділова поїздка або відрядження за кордон, то там все простіше - готелі є на будь-який смак, кишеню і все в пристойному стані. А ось якщо це поїздка в межах країни, то тут складніше з пристойними готелями за прийнятними цінами. Що робити, якщо треба їхати в незнайоме місто?

Готельний сервіс в нашій країні знаходиться на самому початку свого розвитку, тому більшість готелів ще радянського типу. Звичайно ж, є і готелі дуже високого рівня, але і ціни на них захмарні. Поганенькі готелі теж чимало коштують. Через дефіцит хороших готелів за доступними цінами з'явилася послуга подобової оренди, яка є чудовою альтернативою готелям. Таким чином, якщо є необхідність їхати, наприклад, до Кривого Рогу, то годі й шукати готель, а знайти квартиру.

Краще і доцільніше зайнятися пошуками хорошої квартири на Новий Рік 2018 на умовах посучной оренди. Знайти цей вид оренди зовсім не складно. В Інтернет таких пропозицій дуже багато. А можна не витрачати час на пошуки по різних сайтах, а відразу зайти на один з найкращих - «Vlasne.ua», який пропонує найякісніші послуги в цій сфері. Даний портал не є посередником між клієнтом і власником квартири, а надійним помічником. Квартири на добу в районі Кривого Рогу пропонуються на будь-який смак.

«Vlasne.ua» дуже зручний для користувачів, що дає можливість легко і швидко знайти необхідний варіант. Представлені пропозиції лише від власників квартир, тобто, немає необхідності переплачувати за послуги ріелтора. На сайті є багато додаткових послуг, які полегшують пошуки і спілкування з орендодавцями. «Vlasne.ua» дуже піклується про своїх користувачів і для їх зручності розміщує тільки квартири з високоякісними і реальними фотографіями. Якщо на «Vlasne.ua» сподобалася квартира, то без особливих труднощів можна зробити бронювання. З даними порталом легко і просто знайти і забронювати квартиру в будь-якому куточку нашої країни і не тільки. «Vlasne.ua» надає якісні послуги всім своїм клієнтам і піклується про надійне і плідній співпраці з кожним користувачем.

Читати більше Згорнути
Оголошення
Переглянуте
Оголошення
райони райони
місця місця
пон вів сер чет пят суб нед